Rezidenční bydlení „SLUNEČNÁ“                ve Smržovce

nízkoenergetické designové rodinné domy a dvojdomy

 

 

 

Letty&House, design and creative building, corp., představuje nový projekt výstavby rodinných domů a dvojdomů „Rezidenční bydlení SLUNEČNÁ Smržovka“ – soubor 12 nízkoenergetických designových rodinných domů a 10 dvoupodlažních dvojdomů, celkem 22 bytových jednotek se zahradami na slunném pozemku v malebné klidné lokalitě západní části Smržovky.

Jednopodlažní a dvoupodlažní rodinné domy a samostatně stojící dvoupodlažní rodinné dvojdomy jsou navržené ve standardu nízkoenergetickém, a to buď technologií suché výstavby z lehkých samonosných konstrukcí s unikátními tepelně-izolačními vlastnostmi anebo zdícími systémy s integrovanou izolační výplní. Systém sendvičových panelů na bázi dřeva s integrovanou kontaktní izolací v celém profilu stěny zaručuje nejen mimořádné izolační vlastnosti, ale také variabilitu, čistotu a rychlost výstavby, umožňující výstavbu v průběhu celého roku. Plošné sendvičové konstrukce při nesrovnatelně menší tloušťce stěn získávají pro své obyvatele výraznou úsporu vnitřního prostoru. Nadstandardní zateplení domů s vysokými tepelně-izolačními vlastnostmi snižuje náklady na vytápění až o 70%. Pro příznivce zdících systémů nabízíme výstavbu v cihelném systému s integrovanou izolací.

 Rodinné domy jsou nepodsklepené a v základní variantě není uvažováno o obyvatelném půdním prostoru. Rodinné dvojdomy jsou samostatně stojící, oddělené protizvukovou izolací. Na obvodovém plášti domů se střídá bílá omítka s obkladovými lícovými pásky terracota a obkladem ze dřeva. V kombinaci se sedlovými střechami, velkými okny a prosklennými výstupy na zahrady vytvářejí domy designově sjednocený útvar moderní architektury – spojení městského a venkovského stylu s použitím tradičních a kvalitních materiálů. Praktické terasy, zídky a stříšky dodávají domům nejen kouzlo a útulnost, ale i požadované soukromí.

K domům náleží zahrady s jihozápadní orientací, výměry pozemků se pohybují od cca 500m2 – 1630m2. V návrhu je rezidenční bydlení umocněno plotem po obvodu výstavby, ve vjezdu k domům lze umístit pojezdovou bránu pro zajištění zvýšené bezpečnosti pro obyvatele i majetek.

Lokalita, určená pro realizaci projektu Rezidenční bydlení „Slunečná“ ve Smržovce, je ideální svou polohou a orientací ke světovým stranám, ulice Jablonecká patří mezi poklidné ulice s minimálním provozem. Z místa cca 10 min do centra Jablonce nad Nisou. V místě nejsou žádné výrobní ani zemědělské objekty, které by jakkoli ovlivňovaly vysoké nároky na životní prostředí a kvalitní bydlení. Kompletní občanská vybavenost – mateřská a základní škola, lékař, lékárna, pošta, nákupní centrum – je vzdálená 500 – 1000m. Výborná dopravní dostupnost – autobus, vlak. Napojení na výpadovku: Jablonec nad Nisou 5 km, Tanvald 6 km, Harrachov 22 km, Liberec 26 km.

Město Smržovka leží v podhůří Jizerských hor – v údolí Kamenice, jehož jižní hranici tvoří lesnatý hřeben s rozhlednou a restaurací Černá studnice. Údolí od severu uzavírá Buková hora, na západě na město navazují Lučany nad Nisou a na východě Tanvald. Město protíná množství značených turistických a cyklistických tras, sjezdové a běžecké lyžařské tratě přímo vybízejí k aktivnímu odpočinku v přírodě. Známé rozhledny Černá studnice a Bramberk lákají návštěvníky nejen úchvatným výhledem, ale také výbornou kuchyní. Stejně tak známý hotel s dlouhou historií – Parkhotel, místo častého konání kulturních, společenských akcí. Za zmínku stojí také Pramen Nisy – oblíbené výletní místo. Krásná příroda, řada architektonických skvostů a možnost vrcholového i rekreačního sportovního vyžití ve všech ročních obdobích řadí Smržovku mezi atraktivní místa pro zdravé bydlení.

Nové nízkoenergetické designové rodinné domy a dvojdomy projektu Rezidenční bydlení „Slunečná“ ve Smržovce se prodávají na klíč do osobního vlastnictví. Financování hotovostí, stavebním spořením, hypotékou. Zahájení výstavby: 2017.

Rezidenční bydlení „Slunečná“ ve Smržovce nabízí ideální bydlení pro aktivní rodiny s dětmi, kteří hledají sportovní vyžití a mají blízký vztah k přírodě. Vhodné také jako investiční příležitost – rekreace – apartmány.

 

Letty&House, design and creative building, corp.

Smržovka – Jablonec nad Nisou – Liberec

602 811 484 .. info@lettyhouse.cz

 

Alliance Healthy living for you .. Zdravé bydlení pro Vás .. Alliance Healthy living for you .. Zdravé bydlení pro Vás ..