leMIDI 18B

nízkoenergetický rodinný dům 18 m2 + 6 m2

Startovací bydlení – atraktivní rekreační objekt – zahradní domek s celoročním využitím. Základní verzi 1+kk+prostor na spaní    lze variabilně v budoucnu rozšířit o další moduly. Orientace delší strany na jih.

Vzhledem k velikosti zastavěné plochy a výšce není nutné územní posouzení, ohlášení stavby ani souhlas se stavbou. Ideální výstavba na pozemcích zahrádkářských kolonií, v zahradách rodinných domů atp. Ekonomicky výhodné řešení bydlení – startovací, tzn. rostoucí domy nabízíme i v dalších variantách.

Exkluzivně nabízíme s malým pozemkem v krásné lokalitě Sluneční Lázně Liberec. Cena domu bez pozemku i exkluzivní nabídka s pozemkem Sluneční Lázně.

Moderní, nízkoenergetické a dostupné bydlení s rychlou realizací. Doporučujeme realizaci na zemní vruty – výhoda rychlosti, přístupu ve složitějším terénu, šetrný přístup k pozemku, možnost realizace i v CHKÚ či jinak problémových zónách. Domku sluší dřevěný obklad hranoly, palubkami. V kombinaci s klasickou bílou omítkou – velmi hezký domek vhodný do města i na venkov.

 
Stavby jsou realizovány vč. základových desek, cena realizace základů bude upřesněna individuálně po seznámení se stavební parcelou.

Cena domu na klíč bez DPH: 795 000,- Kč